BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 10906102
nr 1090 6102
Takarmatur
20-tal, nysilver
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 februari 2017
kl 20:06:09
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.